27 Ekim 2016 Perşembe

En Güzel Resimli Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Mesajları Resimli, Facebook- Sms-Sözleri-Cumhuriyet Bayramı Mesajı Resimli

Cumhuriyetin 93. Kuruluş yıl dönümünün, ülkemiz ve insanlarımız açısından kayıpsız bir dönemin başlangıcı olmasını temenni ediyor ve Cumhuriyet Bayramınızı Kutluyorum.


* * * * *


“Aziz ve büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 93. yılı kutlu Olsun.


* * * * *


Bu anlamlı günde Cumhuriyet’imizin kurucusu büyük Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutluyorum.


* * * * *


Cumhuriyet, milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adıdır. Cumhuriyetimiz mana ve gücünü, milletimizin ortak iradesiyle ve büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği kurtuluş mücadelesinin eseridir.Cumhuriyet bayramı mesajları resimliAtalarımızın bizlere emanet ettikleri bu mukaddes topraklar uğruna, yüz binlerce şehidi rahmetle anıyor 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı Kutluyorum.


* * * * *


Cumhuriyet’imizin en önemli özelliği, herkes tarafından benimsenmiş, kavranmış ve herkes tarafından kucaklanmış olmasıdır.  Türkiye Cumhuriyeti’nin ebediyete kadar varlığının en önemli güvencesidir. 


* * * * *


Bu anlamlı günde, hep beraber el ele kenetlenmek dileği ile. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Kutlarım.


* * * * *


Bölünmez bütünlüğümüze, demokrasimize, Cumhuriyetimizin bizlere kazandırdığı değerlere sahip çıkmak dileği ile Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, O’nun kahraman silah arkadaşlarına, milleti ve vatanı için canlarını seve-seve feda eden şehitlerimize, gazilerimize sonsuz minnet ve şükranlarımı sunuyor, rahmetle anıyorum” 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir.

Cumhuriyet düşünce serbestliği taraftarıdır..Samimi ve meşru olmak şartı le her fikre hürmet ederiz.Her kanaat bizce muhteremdir.Yalnız muarrızlarımızın insaflı olması gerekmektedir.

Milli kararlılık ve bilincin  kıymetli eseri olan aziz cumhuriyetim bugünkü ve yarınki neslin demir ellerinde her an yükselip saglamlaşacağına itimadım tamdır.M.K ATATÜRK. 

Cumhuriyet yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayana bir idaredir.Cumhuriyet fazilettir...

Fikirler anlamsız,mantıksız.boş sözlerle dolu olursa o fikirler hastalıklıdır.

Türk milletinin karakter ve adaletlerine en uygun olan idare ,cumhuriyet idaresidir...

Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir.

Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir.

Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir.

Cumhuriyet düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister.

Cumhuriyet fazilettir.

Cumhuriyet idaresi, faziletli, namuslu insanlar yetiştirir.


Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir.

Cumhuriyette söz, millet tarafından seçilmiş meclistedir.

Gençler cumhuriyeti biz kurduk,onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz

Türk ulusunun yaratılışına ve bilgisine en uygun yönetim şekli cumhuriyet yönetimidir.

Türkiye cumhuriyeti yalnız 2 şeye güvenir biri ulus kararı,diğeri en acıklı ve güç koşullar içinde dünyanın beğenilerine hak kazanan ordumuz kahramanlığında,bu iki şeye güvenir,


Bu ulus,bu ülke yeni rejim üzerinde dünyanın en makul varlığı olacaktır,ben bunu kendi gözümle görmeden ölmeyeceğim.


Cumhuriyet,mütefekkir,bilgili,kültürlü,sağlam,vücutlu ve yüksek karakterli ister.


Arkadaşlar önemle ve ciddiyetle beyan ederim ki, T.C kutsal tanıdığı bağımsızlığını ve egemenliğini savunmada hoşgörülü olamaz.


Benim ölümlü vücudum bir gün elbet toprak olacaktır.fakat,Türkiye cumhuriyeti sonsuza kadar ayakta kalacak ve Türk ulusu güven ve mutluluğunu sağlayan ilkelere uygarlık yolunda yürümeye devam edecektir.

* * * * *
* * * * *cumhuriyet bayramı mesajları resimli, cumhuriyet bayramı mesajları facebook, cumhuriyet bayramı mesajları sözleri, cumhuriyet bayramı mesajları sms, cumhuriyet bayramı mesajı, cumhuriyet

0 yorum:

Yorum Gönderme