31 Aralık 2017 Pazar

Sayfamızda yeni yıl mesajları 2019, En Güzel yeni yıl mesajları 2019 resimli, Eğlenceli 2019 yeni yıl mesajları, Etkileyici ve kısa yeni yıl 2019 mesajları sözleri, yeni yıl mesajları 2019 kısa sms mesajları ve Resimli yeni yıl mesajları 2019 sözleri yer almaktadır.

YENİ YIL MESAJLARI 2019

İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.* * * * *Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!


yeni yıl 2018 mesajları


Yeni yıl mesajları 2019, En Güzel yeni yıl mesajları 2019 resimli


Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara...


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!


* * * * *


Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin.. Yeni yılın kutlu olsun!


yeni yıl mesajları 2019 kısa sms mesajları ve Resimli yeni yıl mesajları 2019 sözleri


2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


* * * * *


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!Eğlenceli 2019 yeni yıl mesajları, Etkileyici ve kısa yeni yıl 2019 mesajları sözleri
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..* * * * *


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, Yeni yılın kutlu olsun. En Güzel yarınlar senin olsun.


* * * * *


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!Sizlerde yeni yıl mesajları kısa sms mesajları ve Resimli yeni yıl mesajları 2019 sözleri yayınımıza yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder